?
?

Fodor István villamosmérnök, az Ericsson magyarországi vállalatának elnöke a Képesben

2018. augusztus 16-tól iskolánk megbízott intézményvezetője Pénzes Ottó bácsi lett, aki elhatározta, hogy arculatában és szellemiségében is megújítja második otthonunkat. Fáradhatatlanul irányította a nyár folyamán a felújítási/megújítási folyamatokat. Elképzelt egy fantasztikus belső iskolai világot, mely lenyűgöz mindenkit. A megvalósítás még éppen csak elkezdődött, amikor barátja, Fodor István villamosmérnök, az Ericsson magyarországi vállalatának elnöke Mátészalkán tartózkodott, mert Mátészalka Díszpolgára kitüntetésben részesült. Ottó bácsi elhívta őt és Hanusi Péter polgármester urat, hogy nézzenek körül nálunk és megmutatta a terveket is. Fodor Istvánt elnök urat annyira elvarázsolták a látottak, hírünket vitte Budapestre, az Emberi Erőforrások Minisztériumába…