Novák Katalin államtitkár a Képesben

2018. december 13-án Mátészalkára látogatott Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelős államtitkár. Kísérője dr. Illés Boglárka ifjúságpolitikáért és esélyteremtésért felelős helyettes államtitkár volt, aki egy évig iskolánkban tanult, és egy nagyon rövid időre meglátogattak minket. Pénzes Ottó intézményvezető bemutatta azt a csodát, ahol mindennapjainkat éljük. Vendégeinknek nagyon tetszett iskolánk és igazgató bácsi érdekes idegenvezetése. Államtitkár asszony a látogatásról fészbuk bejegyzést is közzétett, melyben ezt írta: “Ebben az iskolában jó lehet tanulni!” A közvetlen hangulatú látogatáson részt vettek még Gajág Dóra sajtó munkatárs, Kovács Sándor országgyűlési képviselő, dr. Péter Hanusi polgármester, Tamás Torma alpolgármester, Pesti Béla László Tankerületi Igazgató, Ágnes Cseppentő és Zoltán Bánki a Mátészalka TV munkatársai, Somlyainé Tóth Tímea pedagógus, Andrea Vastag és András Oláh intézményvezető-helyettesek. Köszönjük Láposi Zoltánnak, a Mátészalka Szakképzési Centrum Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma szakmai igazgatóhelyettesének iskolánknak ajándékozott saját fejlesztésű logikai játékait, melyekkel a várakozás perceit sikerült kellemesebbé tenni.